VÝCVIK PSOV

DOG BAR je miesto kde sa váš psík nie len zabaví ale aj niečo naučí. Poskytujeme rôzne druhy tréningov pre vaše psíky.
Naša ponuka je prisôsobená tak, aby si každý prišiel na svoje.

Individuálne tréningy

Skupinové tréningy

Poslušnosť/socializácia

Handling

SOCIALIZÁCIA PSA

Je veľmi dôležitá hlavne u mladých psíkov (šteniatok), kedy sa ľahko učia, spoznávajú a všetko skúmajú. Psíka je ideálne socializovať čím skôr (už od šteniatka), aby sa naučil hraniciam pri hre s ostatnými psami ale aj ľudmi. Hru vnímajú psy rôzne, zavisí od veľkosti, plemena ale aj veku. Našim cieľom je aby sa všetky psy vnímali rovnako, tolerovali svoje rozdiely pri hre a zoznamovaní sa. Pokiaľ ide o stretnutie s cudzím psom, chceme aby sa zoznamovali bezkonflikte a bez akýchkoľvek známok agresivity. Čím skôr sa začne so socializáciou psa, tým lepšie pre samotného psíka ale aj jeho majiteľa.

POSLUŠNOSŤ PSA

Ak sa na svojho psa môžete spoľahnúť, dávate mu tým voľnosť. Je pre vás nepredstavitelné pustiť svojho psa z vodítka, alebo nekričať po ňom 5x ten istý povel aby vás poslúchol?
Poslušnosť je ako základná škola pre psov, kde sa psík naučí primárne veci, ktoré by mal vedieť. Pod pojmom poslušnosť vnímame hlavné povely, neťahanie na vodítku, chôdza pri nohe a veľmi dôležitý povel privolanie psa k sebe.
Samozrejme pod poslušnosť patria aj bežné jednoduché povely ako sadni, ľahni a zostaň. Všetky cviky sú často využívané v bežnom živote. Ak máte už zvládnutú základnú poslušnosť, ponúkame tréningy na zvládnutie náročnejších povelov. Psík sa učí ťažším cvikom, hlavne bez vodítka.
Každy pes sa môže naučiť polúchať. Je to len na vás ako ho to naučíte. Dôležite je aby psík bral výcvik ako radosť a tešil sa pri ňom. Poslušnosť učíme v DOG BARe formou individuálneho/skupinového alebo škôlkarskeho tréningu.

Profesionálny tréner psov, kynológ Martin Lehotský
+421902336574

DOG HANDLING - príprava psov výstavy

Výstavy psov sú najmä súťažou krásy, ale presadiť sa v konkurencii môže byť niekedy tažké. Dôležité je vedieť svojho štvornohého miláčika správne predviesť, vyzdvihnúť jeho prednosti a naopak zakryť nedostatky. Ako dvojica musíte byť zladení a vo výstavnom kruhu vedieť, ako sa správať a čo od vás môže rozhodca požadovať. Všetko sa naučíte na našich tréningoch handlingu v DOG BARe. Poradíme vám, ako psa najlepšie postaviť, ako ho správne predviesť, pomôžeme vám so socializáciou a pripravíme vás zvládnuť rôzne situácie, ktoré môžu na výstave nastať.
Naučíme vás všetko. Od úplných základov cez konkurenčný boj až po správnu komunikáciu s rozhodcom. Nemusíte sa ničoho obávať. Váš psík pojde na výstavu perfektne pripravený.
Na výber máte individuálny alebo skupinový tréning.

Profesionálna handlerka psov Simona Garanová
+421918251565

CENNÍK SOCIALIZÁCIA / POSLUŠNOSŤ

Individuálny tréning psíka s majiteľom

40€ / 60min.

Individuálny tréning problémového/agresívneho psíka s majiteľom

45€ / 60min.

Skupinový tréning (max. 5os. v skupine)

25€ / 60min.

Kynologická konzultácia

20€ /20-30min.

Pernamentka 10x individuálny tréning psíka s majiteľom

360€ / 60min.

Intenzívny denný tréning psíka v škôlke bez majiteľa

20€ / 20min.

CENNÍK DOG HANDLING - PRÍPRAVA PSA NA VÝSTAVU

Individuálny tréning

25€ / 60min.

Skupinový tréning (max. 3 osoby v skupine)

20€ / 60min.

Dĺžka tréningov je 60minút.

Veľkou výhodou tréningov v DOG BARe je vyhradená vnútorná časť priestoru so zrkadlom, kde si môžete svojho psíka kontrolovať či správne plní povely. Zároveň psíky, ktoré sa nachádzajú v priestore školky priaznivo pôsobia ako rušivý element aby váš psík poslúchal aj v bežnom prostredí medzi inými psami.

 

Socializácia v neskoršom veku je samozrejme tiež možná, ale aj náročnejšia. Pes má už svoje návyky a určité správanie. Ak je psík asociálny/agresívny alebo ma negatívne správanie voči iným psom či ľudom je veľmi dôležité začať s ním pravovať. Socializácia v DOG BARe prebieha formou individuálnych alebo škôlkarskych tréningov pod vedením skúseného trénera. Socializácia pre nás znamená aby váš psík vnímal pre nás bežné veci pozitívnym spôsobom. Aby ste nemali problém zobrať svojho psíka so sebou kamkoľvek na kávu či prechádzku.